با حکم وزیر علوم؛ دکتر عباس کتابی سرپرست دانشگاه کاشان شد

۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۶ کد : ۱۸۱۷۴ اخبار دانشگاه دانشگاه کاشان در رسانه ها
تعداد بازدید:۶۲۲۵

وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر «عباس کتابی» را به عنوان «سرپرست دانشگاه کاشان» منصوب کرد.
 

دکتر محمدعلی زلفی‌گل در این حکم انتصاب آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه کاشان» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش-محور، پژوهش آموزش-محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های «دکتر عباس زراعت» رئیس سابق دانشگاه کاشان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر کتابی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته برق _ قدرت از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای تخصصی را از دانشگاه پلی تکنیک گرونوبل فرانسه (INPG) دریافت کرده است.

وی عضو هیات علمی دانشگاه کاشان است که پیش از این رئیس دانشگاه کاشان؛ معاون طرح و توسعه؛ معاون اداری و مالی و معاونت پژوهشی این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

انعکاس خبر در:

خبرگزاری فارس

خبرگزاری دانشجو

خبر فارسی

خبرگزاری آنا

خبرگزاری صدا و سیما


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: انتصاب وزارت علوم دانشگاه کاشان


( ۲۴ )

نظر شما :