افتتاح و شروع عملیات اجرایی ۵ طرح علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی در دانشگاه کاشان

تعداد بازدید:۵۷۲۷
افتتاح و شروع عملیات اجرایی ۵ طرح علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی در دانشگاه کاشان

رئیس دانشگاه کاشان ازبهره برداری و کلنگ زنی چندین طرح علمی، آموزشی، تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی به مناسبت ایام الله دهه فجر در این دانشگاه خبر داد.

دکتر عباس زراعت،  پردیس شهدا را از جمله طرح های مورد بهره برداری عنوان کرد و افزود: برای اجرای این طرح که در عرصه ای به  مساحت 730 متر مربع اجرا شده است،  هفت میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی هم به همین مناسبت در ساختمان حضرت آیت اله یثربی (انتهای خیابان طالقانی)  افتتاح می شود.

رئیس دانشگاه کاشان اظهار کرد: در دهه فجر امسال همچنین فاز دوم مرکز تجاری سازی و نوآوری دانشگاه کاشان در بخشی از ساختمان پژوهشکده انرژی،به مساحت یک هزار و 550 متر مربع  و اعتبار 26 میلیارد و 600 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

دکتر زراعت خاطر نشان کرد: به مناسبت دهه فجر، کلنگ احداث  یک مجموعه ورزشی دانشگاه نیز به مساحت یک هزار متر مربع و با مشارکت خیرین ارجمند  به زمین زده می شود و  همچنین درنظر است عملیات اجرایی بوفه طبیعت برای رفاه بیشتر دانشجویان عزیز شروع شود.

https://www.msrt.ir/fa/news/45049

کلید واژه ها: افتتاح افتتاح طرح های عمرانی ایام الله دهه فجر دهه فجر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح های علمی تحقیقاتی طرح های ورزشی دانشگاه کاشان افتتاح چندین طرح در ایام دهه فجر


( ۴ )

نظر شما :