فرمانده سپاه کاشان: عینیت بخشی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از رسالت های بسیج است

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۱ کد : ۹۹۸۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۱۲
فرمانده سپاه کاشان: عینیت بخشی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از رسالت های  بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان گفت: عینیت بخشی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از رسالت های  بسیجیان است.
سرهنگ پاسدار مرتضی عمو مهدی در نشست شورای پایگاه بسیج امام حسین (ع) کارکنان دانشگاه کاشان، نقش و رسالت بسیج را بسیار مهم دانست و افزود: خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی از محورهای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که  بسیج باید برای تحقق این امر، رسالت خود را به خوبی انجام دهد.
وی با بیان اینکه در دنیای امروزدر تعاملات بین المللی، دو جریان حق و باطل مقابل هم قرار گرفته اند خاطر نشان کرد: جنگ امروز دنیا، جنگ اعتقادی است و بصیرت و ولایتمداری دو رکن مهم برای پیروزی و مقابله با این جنگ است.
فرمانده سپاه کاشان ، فرآیند پنج گانه تحقق اهداف انقلاب اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری را شکل گیری انقلاب اسلامی؛ تشکیل نظام اسلامی؛ تشکیل دولت اسلامی؛ تشکیل جامعه اسلامی و تشکیل تمدن اسلامی ذکر کرد و اظهار  داشت: مقام معظم رهبری ماموریت تشکیل دولت اسلامی و جامعه اسلامی را که زمینه ساز تحقق تمدن اسلامی است را مورد تاکید قرار داده اند که بسیج بایددر این راستا گام بردارد .
وی با اشاره به اینکه بسیج نهادی خودجوش، مردمی و آتش به اختیار است افزود: فرمانده بسیج،  مقام ولایت است و باید بسیج به عنوان یک خادم، مطالبات رهبر را در دستور کار خود قرار دهد.
فرمانده سپاه کاشان هم افزایی بین بسیج کارکنان، استادان و دانشجویی در محیط دانشگاه را لازم دانست و خاطر نشان کرد: هر کس در مجموعه بسیج باید نقشه راهی تدوین کند و خودجوش و داوطلبانه برای حفاظت از دستاوردها و پیشبرد انقلاب اسلامی در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی  و اقتصادی وارد شود.
مسئول بسیج کارکنان دانشگاه کاشان نیز در این نشست گزارشی از فعالیت های انجام شده بسیج کارکنان این دانشگاه  ارائه و اظهار امیدواری کرد تا با حمایت فرمانده سپاه کاشان و هم افزایی مجموعه همکاران دانشگاهی بتوان گام های مؤثری برای پیشبرد اهداف بسیج برداشت.
در این نشست اعضای شورای پایگاه بسیج امام حسین (ع) کارکنان دانشگاه نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.


 

کلید واژه ها: بسیج فرمانده سپاه سپاه پاسداران دانشگاه کاشان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان


( ۱ )

نظر شما :