رقابت ۳۹۲۴ داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۳ در حوزه امتحانی دانشگاه کاشان

۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۴ کد : ۲۴۱۶۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۱۹

 نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در آزمون‌های سازمان سنجش از برگزاری مرحله دوم آزمون کنکور سراسری سال 1403 هم‌زمان با بقیه حوزه‌های امتحانی سراسر کشور با رقابت سه هزار و 924 داوطلب در حوزه امتحانی  دانشگاه کاشان خبر داد.

دکتر مصطفی زاهدی فر معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه افزود: دو هزار و 409 نفر از این داوطلبان زن و یک هزار و 515 داوطلب نیز مرد می باشند.

وی خاطر نشان کرد: داوطلبان در سه نوبت صبح و بعداز ظهر پنج شنبه 21 و صبح جمعه 22 تیرماه 1403 در پنج گروه آزمایشی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در آزمون‌های سازمان سنجش افزود: آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز پنجشنبه ۲۱ تیر و آزمون گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه ۲۲ تیر ماه برگزار می‌شود.

دکتر  زاهدی فر جهت دسترسی آسان داوطلبان به حوزه امتحانی و رفاه حال بیشتر آنها موارد زیر را به داوطلبان توصیه کرد:

 1-همراه داشتن تجهیزات الکترونیکی شامل تلفن همراه، ساعت، دستبند، عینک و انگشتر هوشمند، همچنین ماشین حساب، پیجر و هندزفری، خودکار و پاک‌کن هوشمند، کتاب، جزوه و یادداشت در جلسه آزمون غیرمجاز است و داوطلبان باید از  همراه داشتن این لوازم خودداری کنند.

2-وسایل فلزی مانند گل سر، تل، آینه، ساک، کیف دستی، مواد خوراکی و بطری آب معدنی و مایعات از دیگر مواردی است که داوطلبان نباید به همراه داشته باشند. به داوطلبان خانم تأکید می‌گردد با توجه به تعداد زیاد داوطلب، انتظامات دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل گرفتن کیف دستی شما ندارد پس از به همراه داشتن آن هنگام ورود به محل آزمون خودداری بفرمایید .

3-داوطلبان لازم است حتماً پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون را جهت ارائه در مبادی ورودی دانشگاه و حوزه آزمون به همراه داشته باشند.

4-همراه داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه، دو عدد مداد سیاه نرم پررنگ، پاک کن و تراش معمولی در جلسه آزمون ضروریست. تأکید می‌گردد از آوردن مداد سربی جداً خودداری بفرمایید.

5-دانشگاه جهت رفاه حال داوطلبان و خانواده آنها امکان پارک خودرو در پارکینگ‌های دانشگاه را فراهم نموده است.

7- با توجه به تعداد بالای داوطلبان، بهترین زمان خروج از منزل برای دسترسی به حوزه امتحانی ساعت 6:30  برای آزمون نوبت صبح و ساعت 13 برای آزمون نوبت بعدازظهر می‌باشد.  جهت داشتن آرامش بیشتر و جلوگیری از استرس، داوطلبان عزیز به گونه‌ایی برنامه‌ریزی کنند که ساعت 7 برای نوبت صبح و ساعت 13:30 برای نوبت بعداز ظهر در دانشگاه حضور داشته باشند.

8-محل ورود داوطلبین برای هر سه نوبت از درب شماره 3 (اولین درب اماشین رو) می باشد.

9-باجه رفع نقص روز چهارشنبه 1403/4/20 جهت رسیدگی به اشکالات احتمالی کارت داوطلبان در دانشگاه جنب در شماره 3 از ساعت 8:30 الی 17 فعال می باشد.

کلید واژه ها: آزمون جلسه آزمون آزمون گروه آزمایشی آزمون گروه داوطلبان دانشگاه همراه صبح نوبت صبح نوبت


( ۲ )

نظر شما :