صدور مجوز خانه خلاق (مرکز نوآوری) علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه کاشان

۲۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۳ کد : ۲۰۵۶۲ اخبار دانشگاه دستاورد و افتخارات دانشگاه
تعداد بازدید:۲۲۳۵

رئیس دانشکده علوم انسانی و حقوق دانشگاه کاشان گفت: مجوز خانه خلاق (مرکز نوآوری) علوم انسانی و اجتماعی این دانشگاه صادر شد.

دکتر محسن نیازی افزود: به دنبال رویکرد مثبت و آینده‌نگر دانشگاه کاشان در راستای اشتغال و شرکت‌های دانش بنیان و ایجاد سراهای نوآوری و کارآفرینی، دانشکده علوم انسانی و حقوق دانشگاه، اولین سرای نوآوری در حوزه علوم انسانی و اجتماعی را در تاریخ 5 اردیبهشت سال جاری در دانشکده افتتاح و راه اندازی نمود.

وی خاطر نشان کرد: با آغاز فعالیت گروه‌ها و تیم‌های پژوهشی در این سرا، ایده راه‌اندازی مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه به منظور تقویت و نهادینه‌سازی نوآوری و کارآفرینی در علوم انسانی شکل گرفت که به تبع آن از اوایل خردادماه سال جاری مکاتبات و مذاکراتی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفت.

رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه کاشان افزود: با ارسال و بارگذاری بیش از 150 مستند علمی و آموزشی مانند مشخصات مدیر و شورای مرکز، تیم‌های مستقر در سرای نوآوری، فضای فیزیکی و کالبدی دانشکده، شبکه همکاران، برنامه‌ها و رویدادهای حال و آینده و ... سرانجام، خانه خلاق یا مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه کاشان از سوی ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شماره 1105/خ مورخ 1401/5/25 مجوز فعالیت گرفت.

لازم به ذکر است پس از اخذ مجوز تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی در حوزه نوآوری علوم انسانی بین دانشگاه کاشان به نمایندگی آقای دکتر عباس کتابی، ریاست دانشگاه و ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به ریاست آقای دکتر پرویز کرمی به شماره 88761/11 مورخ 12/6/1401 منعقد گردید.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: خانه خلاق و نوآوری دانشگاه کاشان دانشکده علوم انسانی ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری


( ۲ )

نظر شما :