آغاز به کار پنجاه و یکمین کنفرانس بین‌المللی ریاضی با پیام وزیر علوم در دانشگاه کاشان

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۳ کد : ۱۷۳۴۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۹۰۳

پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران با پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه کاشان آغاز به کار کرد.

دبیر علمی این کنفرانس بین المللی از پذیرش و ارائه بیش از 450 مقاله علمی از محققان و دانشمندان به نام ریاضی اقصی نقاط جهان در این کنفرانس خبر داد و گفت: در این کنفرانس حدود 330 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر ارائه خواهند شد.

دکتر سید علی رضا اشرفی با اشاره به اینکه این کنفرانس بین المللی به صورت مجازی برگزار می شود، خاطر نشان کرد: در این کنفرانس محققان و دانشمندان برجسته ریاضی از دانشگاه های شهید چمران، دانشگاه شهید بهشتی، صنعتی شریف، دانشگاه تهران، اصفهان و همچنین سخنرانانی از کشورهای آمریکا، ایتالیا، کانادا، روسیه، هلند، فرانسه، سوئیس، آرژانتین، چین، صربستان، کروواسی، ترکیه، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، عمان، عربستان سعودی،  هند، رومانی، عراق و جمهوری چک  سخنرانی خواهند کرد.

وی افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی مجازی با موضوع های مختلف، از دیگر برنامه های جنبی این کنفرانس مجازی است.

کارگاههای آموزشی با عناوین لاتک و زیپرشین توسط دکتر علی مس فروش از دانشگاه شاهرود، کارگاه آموزشی ریاضی پزشکی توسط  دکتر علی بزرگمهر و دکتر مصطفی توکلی و خانم دکتر جاوید منش از دانشگاه فردوسی مشهد و همچنین کارگاه آموزشی آموزش ریاضی توسط  دکتر فرزاد رادمهر و دکتر مصطفی توکلی از دانشگاه فردوسی مشهد در روز شنبه 25 بهمن ماه  برگزار شده است.

همچنین ادامه کارگاه های آموزشی با عناوین علوم داده توسط آقای دکتر رضا دینی و دکتر علی زیدی از دانشگاه خلیج فارس و کارگاه های آموزشی طراحی مسائل ریاضی توسط  دکتر ابراهیم ریحانی،  دکتر مهدی ایزد و  دکتر مجید حق جو از دانشگاه شهید رجایی در روز یکشنبه  26 بهمن ماه جاری ارائه شده است.

پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران به مدت شش روز تا دوم اسفند ماه به میزبانی دانشگاه کاشان ادامه دارد.

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: پنجاه و یکمین کنفرانس ریاضی ایران کنفرانس ریاضی دانشگاه کاشان


( ۱ )

نظر شما :

نرگس اکبری ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۱:۳۰
من یکی از دانشجویان دکتر اشرفی بودم. ایشان یکی از بهترین اساتید و شاید بهتر است بگویم بهترین استاد بنده بودن. من چیزهای بسیاری از ایشان یاد گرفتم و همواره برای ایشان ارزش و احترام خاصی قا ئل هستم.