روابط عمومی دانشگاه کاشان رتبه اول دانشگاه‌های منطقه ۶ کشور شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۰ کد : ۱۱۶۵۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۸۷

در جشنواره روابط عمومی‌های منطقه شش کشور که سه شنبه 25 شهریور 1399 به صورت مجازی و با حضور دکتر علیرضا عبدالهی نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم و مدیران دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه شش برگزار شد، دانشگاه کاشان حائز رتبه اول شد.

دانشگاه کاشان در بخش مسئولیت‌های اجتماعی رتبه اول و در بخش روابط عمومی الکترونیک رتبه دوم (در این بخش هیات داوران دانشگاهی را حائز رتبه اول ندانست) را به دست آورد.

مدیر کل روابط عمومی وزارت عتف در جشنواره مدیران روابط عمومی منطقه ۶ کشور مطرح نمود:
روابط عمومی ها همه تلاش خود را برای انعکاس دستاوردهای دانشگاهی به مردم بکار گیرند
 دکتر علیرضا عبداللهی نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه مجازی و جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری منطقه ۶ کشور با اشاره به شروع کرونا و تغییر و تحولات در همه زمینه‌ها گفت: تجارب ارزشمند این دوران می تواند نقطه عطفی در کشور به حساب آید تا با کاهش هزینه ها و رفع موانع موجود بتوانیم ارتباطات را از طریق بستر وب و فضای مجازی توسعه دهیم.
 دکتر عبداللهی نژاد با اشاره به اینکه در زمان باقی مانده از فعالیت این دولت باید از دستاوردها و خدمات انجام شده را اطلاع رسانی کنیم گفت: کارهای انجام شده در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، پژوهشی و فناوری در حالی به ثمر نشسته که این دولت از همه جهات تحت فشار وتحریم های ظالمانه قرار داشته اما با این حال توانسته ایم در خاورمیانه و در بین کشورهای مسلمان رتبه های برتر علمی را کسب کنیم و این دستاورد کمی نیست و وظیفه روابط عمومی دانشگاه ها و سایر مراکز علمی دیگر است تا آنها را به مردم معرفی کنند.
وی با بیان اینکه در دوران شروع کرونا دانشگاه‌ها به دو امر مهم دست یافتند گفت: همه مراکز علم و فناوری کشور گام بلندی را در مسیر آموزش‌های مجازی و ایجاد زیر ساخت‌های آن برداشته و از طرفی شرکت های دانش بنیان و مراکز پژوهشی توانستند ملزومات مختلف مقابله با شیوع کرونا و دستگاه های مورد نیاز این حوزه را تولید و یا بومی سازی کنند.
مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری همچنین گریزی به انتخابات ریاست جمهوری در آینده زد و گفت: با دادن امید واقعی به مردم آینده ای روشن را برای کشور ترسیم کنیم و در فضای انتخاباتی پیش رو از تخریب یا چشم پوشی از اقدامات خوب بپرهیزیم.

وی درباره جشنواره روابط عمومی‌های مناطق کشور هم گفت: با نگاه تحول‌آفرینی در بخش روابط عمومی و توسعه علوم ارتباطات در دنیای امروز، بعد از یک دهه تأخیر جشنواره روابط عمومی‌ها برگزار شد و آثار خوبی از منطقه ۶ کشور به دبیرخانه رسید که می تواند برکات خوبی برای همه دانشگاه های وزارت علوم داشته باشد.
 دکتر عبداللهی نژاد در پایان گفت: شناخت نقاط قوت و ضعف و به اشتراک گذاشتن همه تجربیات از اهداف اصلی این جشنواره بود که به جرأت می توان گفت که جشنواره منطقه ۶ از جشنواره های سراسری کمتر نیست.
 

کلید واژه ها: روابط عمومی جشنواره روابط عمومی‌های منطقه شش کشور وزارت علوم تحقیقات و فناوری دانشگاه کاشان


( ۱ )

نظر شما :