موفقیت انجمن علمی نانو دانشگاه کاشان در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۰۲۷۶ اخبار دانشگاه دستاورد و افتخارات دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳۵۰

رییس پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه کاشان گفت: دانشجویان انجمن علمی نانو این دانشگاه در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزیده و حایز رتبه های برتر شدند.

دکتر مسعود همدانیان اظهار داشت: مراسم اختتامیه نهمین مسابقه ملی فناوری نانو با حضور مسئولان ستاد نانو، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، برگزیدگان، نهادهای ترویجی، مدرسان و فعالان این مسابقه، صبح روز چهارشنبه 27 شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد که در این مراسم از برترین های مسابقه ملی و نهادهای مرتبط با این مسابقه تقدیر شد.

وی خاطر نشان کرد: در بخش برگزیدگان کشوری؛ حامد بنانی فرد و مهدی اعتمادی از دانشگاه کاشان موفق شدند گواهی تدریس نانو را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه  در بخش نهادهای برتر  هم  انجمن علمی نانو دانشگاه کاشان موفق شد رتبه دوم نهادهای دانشجویی را دریافت کند، افزود: در بخش جشنواره رسانه ای نیز، کانال تلگرامی انجمن علمی نانو این دانشگاه موفق به کسب  رتبه سوم  این دوره مسابقات شد.

مرحله اول نهمین مسابقه ملی در اردیبهشت ماه سال جاری و مرحله دوم آن در تیرماه ۱۳۹۸ برگزار شد، که در این مسابقات ۴۱۴۱ نفر در مرحله اول و ۱۲۰۲ نفر در مرحله دوم این مسابقه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

کلید واژه ها: نهمین مسابقه ملی فناوری نانو مسابقه فناوری نانو دانشگاه کاشان انجمن علمی نانو


( ۳ )

نظر شما :