فرمانده انتظامی کاشان: تعامل نیروی انتظامی با دانشگاه‌ها موجب ارتقای سطح امنیت اجتماعی می شود

۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۴ کد : ۷۲۹۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۴۲۱
فرمانده انتظامی کاشان: تعامل نیروی انتظامی با دانشگاه‌ها موجب ارتقای سطح امنیت اجتماعی می شود

فرمانده انتظامی کاشان گفت: تعامل و ارتباط دو سویه  نیروی انتظامی با دانشگاه‌ها برای تبادل تجربه و علم به ارتقای سطح امنیت اجتماعی در جامعه منجر می‌شود.


 سرهنگ علی پور کاوه در دیداری که مدیر، کارشناسان و فعالان فرهنگی دانشگاه کاشان به مناسبت هفته ناجا با نیروی انتظامی کاشان داشتند، هفته نیروی انتظامی را متعلق به همه مردم دانست و افزود: همه مردم برای حفظ امنیت در زمینه های مختلف  فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی در کشور دخیل هستند.


وی پایه و اساس مملکت را در گرو فعالیت های دانشگاهی عنوان کرد و اظهار داشت: اگر هدف گذاری درست و صحیح در دانشگاه ها انجام شود مملکت به رشد و تعالی خواهد رسید و اگر انحرافی و خطایی در این مسیر اتفاق افتد مملکت نیز متضرر خواهد شد.


فرمانده انتظامی کاشان همکاری دانشگاه را برای ارتقای فعالیت های نیروی انتظامی و حفظ امنیت در کشور خواستار شد و خاطر نشان کرد: امروزه با روش های قدیمی و غیر علمی، نمی توان مسائل مختلف اجتماعی و موضوعات مختلف که مرتبط با حوزه کاری پلیس است را حل کرد و لزوم بهره گیری از روش های نوین علمی، برای حل مشکلات امری ضروری و غیر قابل انکار است.


در این دیدار به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از کارشناسان و فعالان فرهنگی دانشگاه کاشان با اهداء شاخه های گل از زحمات پرسنل نیروی انتظامی قدردانی کردند.

 


( ۲ )

نظر شما :