کتاب فقه، اخلاق و قانون در انتخابات آیت الله نمازی در دانشگاه کاشان منتشر شد

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۶ کد : ۶۷۵۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵۹۰
کتاب فقه، اخلاق و قانون در انتخابات آیت الله نمازی در دانشگاه کاشان منتشر شد

کتاب فقه، اخلاق و قانون در انتخابات مجموعه ای از بیانات و دیدگاه های حضرت آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان پیرامون انتخابات به همت معاونت فرهنگی دانشگاه  کاشان منتشر شد.

مدیر ارتباطات فرهنگی دانشگاه کاشان گفت: این کتاب که در 72 صفحه تهیه و تنظیم شده است در سه بخش به اصول فقه انتخابات، اخلاق انتخابات و قانون انتخابات پرداخته شده است.

جواد نخی هدف از گردآوری این کتاب را آشنایی مردم با قانون انتخابات و انتخاب اصلح بیان کرد اظهار داشت: این کتاب فرمایشات حضرت آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان  در خصوص انتخابات ریاست جمهوری است که  در سال های 96-86 در ضمن خطبه های نماز جمعه ایراد گردیده است.

دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در مقدمه این کتاب اظهار امیدواری کرده اند با الهام از این مجموعه و نیز فرمایشات امام خمینی ره و مقام معظم رهبری و با شرکت آحاد ملت قهرمان ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی که در تاریخ 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود بار دیگر بتوانیم دشمنان نظام مقدس جمهوری را مایوس و در سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال حماسه ای دیگر آفریده و بدینوسیله به وظیفه الهی و شرعی و سیاسی خود عمل نموده و ارواح طیبه شهدا را شاد و مسرور سازند.


( ۳ )

نظر شما :