گشایش نمایشگاه خیریه صنایع دستی و محصولات غذایی دانشجویان دانشگاه کاشان

۰۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۶ کد : ۴۱۴۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۳۱
رئیس مرکز کارآفرینی و رشد دانشگاه کاشان از گشایش نمایشگاه و فروشگاه خیریه صنایع دستی و محصولات غذایی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
 

رئیس مرکز کارآفرینی و رشد دانشگاه کاشان از گشایش نمایشگاه و فروشگاه خیریه صنایع دستی  و محصولات غذایی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

 

داوود حسنعلیان گفت: در این نمایشگاه دانشجویان انواع محصولات غذایی، صنایع دستی و غذاهای خانگی خود را در 14 غرفه ارائه داده اند.

 

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارائه توانمندیهای دانشجویان و ترویج فرهنگ کسب و کار در بین دانشجویان ذکر کرد و افزود: با ارائه این نمایشگاه  دانشجویان با محیط کسب و کار، خود‌اشتغالی و چگونگی کسب درآمد آشنا می‌شوند.

 

رئیس مرکز کارآفرینی و رشد دانشگاه کاشان اظهار داشت: برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها، زمینه  ایجاد فرصت کسب و کار در محیط دانشجویی، چگونگی تبدیل ایده یا مهارت به فرصت شغلی، ایجاد فضای مناسب جهت بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها، ارتقاء مهارت‌های ارتباطی، ایجاد فضای مناسب جهت تعامل دانشجویان با شرکتها و کمک به بهبود فضای کسب و کار با توانمند سازی و اشتغال دانش‌آموختگان از طریق توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی را فراهم می‌سازد.

 

این نمایشگاه تا پایان هفته در محل نمایشگاه‌های دائمی دانشگاه کاشان برای بازدید عموم دایر است.


( ۱ )

نظر شما :