مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان دوره های مهارتی ویژه پاییز برگزار می کند

۰۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۷ کد : ۳۳۳۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۷۲
رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان از برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی ویژه پاییز 93 در این دانشگاه خبر داد.
رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان از برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی ویژه پاییز 93 در این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمد عقیقی اظهار داشت: در این دوره ،12 رشته تخصصی و 12 رشته عمومی ارائه می شود.

وی، حسابداری کاربردی(مقدماتی)، حسابداری کاربردی(تکمیلی)، سیم کشی برق و ساختمان، جوشکاری، دوربین مداربسته، سخت افزار کامپیوتر و اسمبل کردن، تعمیرات سخت افزار تلفن همراه و تبلت(مقدماتی)، تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه(مقدماتی)،دوره فشرده درجه 1 ای سی دی ال ، ورد پیشرفته و فتوشاپ را از دروس عمومی این دوره ذکر کرد.

وی افزود: در این دوره همچنین نرم افزار مطلب، اتوکد مقدماتی، نرم افزار ریویت (مقدماتی و پیشرفته) شبیه سازی و پیش بینی در شبکه های عصبی مصنوعی و ساخت هواپیمای بدون موتور (گلایدر) و دیگر دروس اختصاصی ارائه می شود.

رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان با اشاره به اینکه  شرکت در این دوره ها برای همه آزاد است خاطر نشان کرد: در پایان دوره "گواهی‌نامه دوره آموزشی" برای شرکت‌کنندگانی که نمره لازم از دوره (آزمون+حضور در دوره) را کسب کنند اعطا می شود.

دکتر عقیقی، مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره های آموزشی را تا پایان روز 17 مهرماه جاری ذکر کرد و افزود: در صورت حد نصاب شرکت کنندگان، کلاس های این دوره 19 مهرماه برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر (چگونگی روند ثبت‌نام، سرفصل دوره‌ها و ... ) به وب‌سایت مرکز به نشانی http://karafarini.kashanu.ac.ir مراجعه نمایید.

 

 

 

( ۲ )

نظر شما :