فهرست پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون 1393 دانشگاه کاشان

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۰ کد : ۳۲۳۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۵۷۲
فهرست پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون 1393 دانشگاه کاشان

بسمه تعالی

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون 1393 دانشگاه کاشان که اطلاعات ایشان در پورتال بین دانشگاهی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت شده است به شرح جدول ذیل اعلام می­گردد.
پذیرفته شدگان نهایی پس از اعلام اسامی توسط سازمان سنجش در شهریور 93، می­توانند جهت کسب اطلاع بیشتر از چگونگی ثبت نام به وب­سایت دانشگاه مراجعه فرمایند.

مدیریت تحصیلات تکمیلی و استعدادهای درخشان

 

فهرست پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون 1393 دانشگاه کاشان

ردیف

نام رشته

کد محل تحصیل

نام و نام خانوادگی

1

زبان و ادبیات فارسی

11036

مریم گلاب­بخش

2

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

11422

زهرا سلیمی

3

زبان و ادبیات عرب

11723

خدیجه فولادی دوراهانی- سکینه ناروئی پور

4

زبان و ادبیات عرب (واحد خواهران)

11722

نجمه طاهری سرتشنیزی

5

مترجمی زبان عربی

11798

عطیه صحیحی

6

علوم اجتماعی- مطالعات فرهنگی (واحد خواهران)

12521

مریم روحی- زهرا ذوالفقاری

7

علوم اجتماعی- مطالعات فرهنگی (واحد خواهران)

12524

مهدیه صدیقی

8

علوم اجتماعی- مطالعات فرهنگی

12522

سمیرا جهانگرد- محمد رحیمیان

9

علوم اجتماعی- مطالعات فرهنگی

12525

نرجس صانعی نژاد

10

آموزش زبان انگلیسی (واحد خواهران)

13770

آرزو شریف راد- مرضیه دهقان

11

آموزش زبان انگلیسی

13771

طلیعه مهتری طاهری- عاطفه معینی

12

الهیات و معارف اسلامی- فلسفه و کلام اسلامی

13038

مرضیه قدیری بارچانی

13

الهیات و معارف اسلامی- ادیان و عرفان

13161

سعیده توکلی

14

نهج البلاغه- اخلاق و تربیت فردی و اجتماعی

12834

اکرم افشاری

15

نهج البلاغه- اصول دین و معارف علوی

12835

فاطمه خندان

16

حقوق خصوصی

14003

سمانه جوکار حسنارودی- سمانه­السادات دهقان منشادی

17

حقوق خصوصی (واحد خواهران)

14002

زینب خانی­زاده

18

حقوق جزا و جرم شناسی

14104

محبوبه سادات تسلطی

19

روانشناسی تربیتی (واحد خواهران)

13564

زینب نمکی بیدگلی- زینب زرجینی- ریحانه افصحی فرد

20

روانشناسی تربیتی

13565

آمنه ابوالقاسم- منا رستگار آرانی-

فاطمه صالحی سرشت- عذرا غفاری

21

مدیریت آموزشی

13414

مریم رجبیان ده زیره- سارا مرادی


22

مدیریت آموزشی

13438

ندا افلاکیان

23

علوم تربیتی- برنامه ریزی درسی

13313

نسرین موسوی نره

24

علوم تربیتی- برنامه ریزی درسی

13333

مریم صنعتکارفر

25

مهندسی معماری

23351

فاطمه اسدی - سولماز رمضانی

26

فناوری معماری بیونیک

23695

صبا حر

27

پژوهش هنر

23597

لیلا شریعتی مرغملکی- شایان بهمن سلطانی

28

پژوهش هنر

23608

ناهید جعفری دهکردی

29

هنر اسلامی

23649

سیده مریم صادقیان مطهر- کاظم ابراهیمی

30

باستان شناسی

14455

محبوبه سیفیان آرانی

31

مهندسی عمران- سازه

19814

مجتبی حنطه- مهران شیرانی بیدآبادی

32

مهندسی برق- الکترونیک

18483

فاطمه بیدگلی جوشقانی- مهدی حقیقت بروجنی

33

مهندسی برق- الکترونیک

18530

فهیمه ربیعی فر

34

مهندسی برق- قدرت

18674

مریم صباغ پور آرانی- ایمان طالب نیا- حسنعلی مددی

35

مهندسی برق- کنترل

19008

زهرا سلامتی قمصری

36

مهندسی شیمی- ترموسینتیک

19351

نرگس سبحانی نیا

37

مهندسی شیمی- جداسازی

19352

محمد شیرازی- علیرضا معروفی آرانی

38

مهندسی شیمی- کاتالیست

19353

احسان اکبری

39

مهندسی مکانیک- ساخت و تولید

20409

محمدحسین توجهی

40

مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی

20507

حسن بابااکبر زارعی- صادق پناهی بروجنی-       مهرنوش صابری زانیانی

41

مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی

20649

محسن بهرامی کرکوندی- مجید پورخسروانی-

 فریده هدایتی- حمیدرضا کافی کنگ- مسیح شکرامیر

42

مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی

20690

سروش صدری­پور

43

مهندسی معدن- فرآوری مواد معدنی

20853

زهرا سادات چاوشی ونی

44

مهندسی معدن- استخراج معدن

20904

مجتبی مصفا

45

مهندسی معدن- اکتشاف معدن

20934

محسن رحمانی بلداجی

46

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

21406

بهناز دهقان- حمیدرضا عباسی نیاسر

47

ریاضی محض- جبر (نظریه اعداد)

17531

مریم رضایی کاشی

48

شیمی- شیمی آلی

16096

مینا کلانتری- محمد باریک لو

49

شیمی- شیمی تجزیه

16357

زینب کیوانی هفشجانی- فرناز حاجیان پور

50

شیمی- شیمی تجزیه

16400

نیلوفر نوری زاده

51

علوم و فناوری نانو- نانوشیمی

16513

مرضیه اکبرزاده- مریم غیاثیان آرانی-                    راضیه یوسفی تلوکلائی- زهرا صالحی مورکانی

52

علوم و فناوری نانو- نانوشیمی

16526

مریم استادی

53

شیمی- شیمی فیزیک

15971

فاطمه سرپرست

54

زیست شناسی- بیوشیمی

17179

محبوبه زوار رضا

55

فوتونیک

17051

میلاد نجاریان

56

فیزیک- فیزیک اتمی و مولکولی (لیزر)

16727

دانیال جاوری

57

فیزیک- فیزیک حالت جامد

16728

فرشته مسعودی­نیا

58

علوم و فناوری نانو- نانوفیزیک

17018

وحیده انصاری- مینا بوراکی

59

مدیریت اجرایی

15448

مریم پارچه باف مطلق

60

مهندسی منابع طبیعی- محیط زیست

22968

فاطمه خالدی سردشتی

61

فرش- رنگرزی و مواد اولیه

23728

فاطمه نعمتیان

62

فرش- طراحی

23729

سپیده اورنگ

63

فرش- مدیریت

23730

مریم رنجبر

64

مهندسی منابع طبیعی- آبخیزداری

21695

فرزانه فدائی

 



( ۷ )

نظر شما :