پیام رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت ۱۳ آبان

۱۱ آبان ۱۳۹۲ | ۱۸:۱۷ کد : ۲۸۱۱ پیام ریاست دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۷۴

               

13 آبان ماه نماد مقاومت، ایستادگی و استکبار ستیزی ملت بزرگ ایران در مقابل استکبار جهانی است.

سیزدهم آبان ماه ؛ تداعی رویدادهای مهمی چون تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و برملا شدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی و جانفشانی جمعی از دانش آموزان انقلابی است.

 آنچه طی 34 سال گذشته به اثبات رسیده این است که تنها راه استمرار انقلاب و توسعه پیشرفت در عرصه مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پایداری هوشمندانه در قبال زیاده‌خواهی‌های مستکبران جهانی است، چنانکه مقاومت در هشت سال دفاع مقدس، تثبیت کننده ارزش های انقلاب اسلامی بود.

 ملت همیشه در صحنه ایران با نمایشی عظیم از وحدت و همدلی و با حضور گسترده در راهپیمایی این روز ضمن تکریم رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌ دانش‌آموزان و دانشجویان در مبارزه با استکبار جهانی الگویی از شهامت و شجاعت را به نمایش خواهد گذاشت و به جهانیان ثابت خواهد کرد که روحیه استقلال طلبی و خودباوری و نفی نظام سلطه جهانی همیشه در ایرانیان زنده است.

 اینجانب از آحاد دانشگاهیان دعوت می نمایم که با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی 13 آبان امسال که در آستانه ماه محرم حسینی است با الهام از مکتب سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، بار دیگر بیعت خویش را با ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی ) اعلام دارند.

 

دکتر عباس کتابی

رئیس دانشگاه کاشان

 


نظر شما :