تیم های برتر مسابقه نجات تخم مرغ معرفی شدند

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۳ کد : ۲۱۸۶۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۸۷


به مناسبت هفته نانو دانشگاه کاشان، نهاد ترویجی و انجمن علوم و فناوری نانو مسابقه طراحی سازه نجات تخم مرغ را برگزار کردند.

مسابقه پرشور طراحی سازه نجات تخم مرغ در مورخ 17 اردیبهشت ماه یکشنبه در دانشگاه کاشان با حضور پر شور دانشجویان و اساتید و شرکت 20 تیم  دانشجویی همراه بود. در این مسابقه، تیم داوری آیین نامه جهانی را برای داوری لحاظ نمودند.

سازه های طراحی شده بعد از توزین با ترازوی دقیق توسط تیم داوری، از ارتفاع 20 متری پرتاب شدند و از ۲۰ سازه، ۱۳ سازه موفق به نجات تخم مرغ شدند.

با اعمال پامترهای وزن، زمان سقوط و فاصله از مرکز سیبل برخورد، به سازه ها امتیازدهی شد و سه تیم برتر این مسابقه به این ترتیب مشخص شدند.

تیم گراویتون با اعضا خانم محدثه باقریان و خانم فاطمه امیری، در جایگاه اول، تیم دقیقه نودی ها با اعضا خانم فاطمه نوه حاج حسین در جایگاه دوم و تیم شیمیست با اعضاء خانم پریسا محرمی، خانم زهرا ایمانی و آقای  رامتین مرادی در جایگاه سوم این رقابت قرار گرفتند.

از برندگان این مسابقه در روز جشن نانو با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی نفیس توسط مدیر دانشجویی دانشگاه کاشان آقای دکتر مرادی و کارشناس مسئول انجمن ها سرکار خانم وطن خواه تقدیر شد.


( ۱۳ )

نظر شما :