برگزاری رویداد راه اندازی کسب وکار در دانشگاه کاشان

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۱:۲۰ کد : ۲۱۷۸۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۲۱

رویداد راه‌اندازی کسب و کار، جذب سرمایه و ورود به بازارهای داخلی و خارجی توسط مرکز نوآوری و تجاری‌سازی دانشگاه کاشان با همکاری دانشکده علوم مالی، مدیریت و کارآفرینی و با حضور دکتر رسول مرادی مهر مدیر عامل هلدینگ سرمایه‌گذاری لاندا و دکتر هادی حسن پور عضو انجمن سرمایه‌گذاری و همچنین اساتید، کارمندان، دانشجویان و واحدهای فناور مستقر در مرکز نوآوری و تجاری‌سازی دانشگاه، پارک علم و فناوری و مرکز رشد برگزار گردید.
در ابتدا جلسه، دکتر علی نمازیان مدیر مرکز نوآوری و تجاری‌سازی دانشگاه، در خصوص راه اندازی این مرکز و مأموریت های آن مطالبی را ارائه نمودند و بر لزوم برقراری ارتباط مؤثر بین واحدهای فناور با شرکت‌های شتاب دهنده و سرمایه گذار به منظور جذب سرمایه، تجاری‌سازی، توسعه شبکه و بازار، کمک‌های فکری و منتورینگ تأکید نمودند. جلسه با سخنرانی میهمانان از هلدینگ سرمایه‌گذاری لاندا ادامه پیدا کرد.
مدیر عامل هلدینگ لاندا ضمن معرفی این شرکت، در خصوص نحوی سرمایه گذاری  بر روی ایده ها با توجه به شرایط و ماهیت ایده‌ها، انواع حمایت از ایده‌ها و شرکت‌ها نوآور و فناور، نحوه تاسیس شرکت‌های دانش بنیان، زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، فلوچارت و روند تبدیل ایده به محصول، ایراد سخنرانی نمودند. جلسه با پرسش و پاسخ دانشجویان و شرکت‌های فناور و بیان چالش‌ها، مشکلات و راه‌کارهای پیشنهادی به پایان رسید.


( ۴ )

نظر شما :