توصیه های لازم به داوطلبان کنکورسراسری ۱۴۰۲

۱۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۱۱۹۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۹۷

قابل توجه داوطلبان محترم آزمون سراسری سال1402

بدینوسیله به اطلاع می رساند:

 1- همراه داشتن تجهیزات الکترونیکی شامل تلفن همراه، ساعت، دستبند، عینک و انگشتر هوشمند، همچنین ماشین حساب، پیجر و هندزفری، خودکار و پاک کن هوشمند، کتاب، جزوه، نت و یادداشت در جلسه آزمون غیرمجاز است و داوطلبان باید از  همراه داشتن این لوازم خودداری کنند.

2- وسایل فلزی مانند گل سر، تل، آینه، ساک، کیف دستی، مواد خوراکی از دیگر مواردی است که داوطلبان نباید به همراه داشته باشند.

3- داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون را جهت ارائه در مبادی ورودی دانشگاه و حوزه آزمون به همراه داشته باشند

4- همراه داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه، ۲ عدد مداد سیاه نرم پررنگ، پاک کن و تراش معمولی در جلسه آزمون ضروریست.

5- لازمست رعایت پروتکل های بهداشتی وهمراه داشتن ماسک موردتوجه داوطلبان گرامی قرارگیرد.

6- توصیه می‌گردد در تمامی مکان‌های دانشگاه به ویژه در زمان ورود و خروج از حوزه‌های امتحانی، فاصله اجتماعی را رعایت نموده و پس از اتمام آزمون سریعاً حوزه آزمون ودانشگاه را ترک نمائید.

7- به دلیل شرایط خاص بیماری های واگیردارفصلی وهمچنین کرونا و جلوگیری از ازدحام، به خانواده‌های محترم داوطلبان توصیه می‌شود حتی الامکان از همراهی عزیزان خود خودداری نمایند. در صورت حضور امکان ورود به دانشگاه ومحوطه های آزمون وجود نخواهد داشت.

8- به کلیه داوطلبان گرامی(خواهران وبرادران) توصیه می گردد برای حضوردرمحل برگزاری آزمون، از خیابان تعیین شده(خیابان مهارت جنب باشگاه رفاه وآموزشکده شهیدموسویان)به طرف دانشکده های ادبیات وزبان های خارجه و علوم انسانی دانشگاه کاشان، تردد نمایند و از تجمع و تردد از درب های اصلی دانشگاه جدا" خودداری نمایند.


( ۴ )

نظر شما :