پیام رئیس و مسئول نهاد رهبری دانشگاه کاشان به مناسبت روز کارمند

۰۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۲ کد : ۱۷۹۷۷ اخبار دانشگاه پیام ریاست دانشگاه
تعداد بازدید:۹۵۷

 

چهارم شهریور، روز تقویمی کارمند را خدمت همه همکاران ارجمند تبریک عرض می نمایم.

کارمندان یکی از ارکان توسعه و تعالی  دانشگاهها در فراهم آوردن  بستر پر تکاپو و هدفمند رسالت ها  و ماموریت های مراکز علمی هستند .

امروزه همدلی و هماهنگی آحاد دانشگاهیان است که می تواند ضامن دستاوردهای علمی آموزشی ،پژوهشی و فناوری باشد و برای همین همه دانشگاهیان به سهم خود در افتخارأفرینی ها سهیم و شریک می باشند.

خوشبختانه دانشگاه کاشان ، پشتوانه عظیمی از نیروی توانمند و کارشناس در بخش کارمندی دارد که با اعتقاد و جدیت، کوشا و موثر به انجام امور سازمانی مشغول هستند .

 از زحمت و همت  شما سپاسگزارم و سلامت و توفیق همه همکاران گرانقدر را از درگاه حق تعالی مسئلت دارم .

دکتر عباس زراعت
رئیس دانشگاه کاشان

 

 

پیام مسئول نهاد رهبری دانشگاه کاشان به مناسبت روز کارمند

 تاریخ ایران همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.
همزمانی هفته دولت و ایام شهادت شهیدان رجایی و با هنر با ایام پر خیر و برکت ماه محرم، قیام امام حسین(ع)، را باید به فال نیک گرفت چراکه خدمت به خلق خدا از جهاد در راه حق علیه باطل کمتر نیست.

بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگیهای والای اخلاقی و رفتاری شهیدان کربلا و رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت و نظام بسته به ماموریت مان گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه علم و دانش فراهم آوریم.
 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در دانشگاه کاشان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

جواد خسروی
مسئول نهاد رهبری دانشگاه


( ۲ )

نظر شما :