دانشجویان دانشگاه کاشان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

۲۴ اسفند ۱۳۹۰ | ۱۵:۴۰ کد : ۱۶۹۵ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۳۶۸
دانشجویان دانشگاه کاشان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

حدود 300 نفر از دانشجویان دانشگاه کاشان در قالب کاروان راهیان نور پس از تجدید میثاق و ادای احترام به شهدای گمنام با بدرقه گرم کارکنان دانشگاه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

مدیر فرهنگی دانشگاه کاشان، با اشاره به اینکه 200 نفر از این کاروان را، دختران دانشجو و بقیه دانشجویان پسر تشکیل می دهند افزود: این افراد به وسیله هفت دستگاه اتوبوس به مناطق جنگی دوران هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

 محمد شریف زارعی، اظهار داشت: این دانشجویان از مناطق عملیاتی، شلمچه، اروند کنار، طلائیه، فکه، دهلاویه، سد کرخه، هویزه و شهرهای آبادان و اهواز و دیگر مناطق عملیاتی بازدید می کنند.

 وی، هدف از اعزام اردوی راهیان نور دانشجویی را، ارتقای بصیرت عمومی و اشاعه فرهنگ ایثار در بین دانشجویان ذکر کرد و یادآورشد: این اردوها با هدف آشنایی دانشجویان با مناطق عملیاتی و تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های امام راحل وشهدا صورت می گیرد.

به گفته وی، مراسم قرائت زیارت عاشورا، برپایی نماز جماعت و بیان خاطره گویی توسط راویان دفاع مقدس و راویان تفحص شهدا، توزیع محصولات فرهنگی و تشریح مناطق عملیاتی بین دانشجویان توسط راویان دفاع مقدس از عمده برنامه های فرهنگی و معنوی اردوهای راهیان نور است.

 مدیر فرهنگی دانشگاه کاشان، خاطر نشان کرد: بازدید از مناطق عملیاتی یادمان ها و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی از دیگر برنامه های این اردوی دانشجویان بسیجی است.

اردوی راهیان نور دانشگاه کاشان تا بیست و هشتم ماه جاری ادامه دارد.


نظر شما :