پیام خیرمقدم رئیس دانشگاه کاشان برای نودانشجویان دانشگاه کاشان

۱۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۰ کد : ۱۶۹۲۱ اخبار دانشگاه پیام ریاست دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۶۷

نسیم نوازشگر پائیز که بهار عاشقانش خوانده اند، علاوه بر ترسیم تابلوی پرنقش و نگار طبیعت، شوق و شور درس و کلاس و کتاب را نیز به همراه دارد این فصل، همزادِ پویش و جوشش نوینی در زندگی است. گاهِ آموختن و اندوختن خوشه های پرمغز و بوئیدن گلهای خوش عطر دانش است.

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه رهپویان علم و معرفت به ویژه نودانشجویان دانشگاه کاشان تبریک عرض می نمایم. از اینکه دانشگاه بزرگ کاشان را برای تحصیلات عالیه خود انتخاب کرده اید خوشحال و امیدواریم در این مدت بستر مناسبی برای تکاپوی علمی و پژوهشی شما فراهم سازیم.

بحمدالله امسال خورشیدِ مهر در حالی به روی این مرکز علمی لبخند زد که این دانشگاه در رتبه هفتم دانشگاه های کشور و در نظام ISC  ایستاده و در بسیاری از نظام های رتبه بندی ملی و بین المللی در ردیف 5 دانشگاه برتر کشور و در طرح 200 – 5 در ردیف دانشگاه های طرح تراز بین المللی است.

اما شوربختانه حضور میهمانی ناخوانده به نام ویروس کرونا باعث شده که سال، سال متفاوتی باشد و مانند همیشه امکان حضور چهره به چهره و ارتباط عاطفی و حضوری اساتید با دانشجویان کمتر از گذشته حاصل شود، اما حتما شما دانشجویان با حضور جدی و تلاش مضاعف در صحنه آموزش مجازی، اقدام به فراگیری خواهید کرد و همچنان مصمم و پویا، انبانِ معلومات خود را لبریز از گوهرهای علم و هنر و معرفت خواهید نمود.

از خداوند متعال می خواهم که همه مردان و زنان میهن اسلامی را در پرتو عنایات خود موفق بدارد و ان شاء الله روز به روز پیشتازی و سربلندی جوانانِ برومند و آینده ساز را شاهد باشیم.

دکتر عباس زراعت

رئیس دانشگاه کاشان


( ۱۲ )

نظر شما :

زهرایوسفی زاده دیلمی ۱۹ آبان ۱۳۹۹ | ۲۲:۴۶
سلام .تشکر و قدردانی میکنم‌ از لطفتون