توقف، نمایش و توضیح قابلیت های خودرو خورشیدی غزال ایرانی در دانشگاه کاشان

۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۵ | ۱۵:۰۴ کد : ۱۱۳ معاونت پژوهشی
تعداد بازدید:۱۰۴۸
مدیر پژوهشی دانشگاه کاشان اعلام نمود خودرو خورشیدی غزال ایرانی که بطور کامل در دانشکده فنی دانشگاه تهران طراحی و ساخته شده است، در مسیر تور داخل کشور از تهران به اصفهان مقارن ساعت ۷ بعدازظهر روز یکشنبه مورخ ۲۴/۲/۸۵ به دانشگاه کاشان وارد می شود. با هماهنگی های بعمل آمده با دانشکده مهندسی و روابط عمومی دانشگاه این خودرو بلافاصله پس از ورود در محل آب نمای دانشگاه در معرض نمایش اساتید و دانشجویان علاقمند قرار می گیرد و سپس در محل کلاس ۱۴ دانشکده علوم پایه گروه طراح و سازنده جزئیات فنی مربوط به طراحی، ساخت و قابلیتهای این خودرو را تشریح خواهند نمود. لازم بذکر است بزودی خودرو مذکور در مسابقه ای در کشور آمریکا شرکت خواهد نمود. در تور جاری، این خودرو در کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک که از روز سه شنبه ۲۶/۲/۸۵ لغایت چهارشنبه ۲۸/۲/۸۵ در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود نیز شرکت می نماید. بهمین دلیل صبح روز دوشنبه ۲۵/۲/۸۵ خودرو خورشیدی غزال این دانشگاه را به مقصد دانشگاه صنعتی اصفهان ترک خواهد نمود.

مدیر پژوهشی دانشگاه کاشان اعلام نمود خودرو خورشیدی غزال ایرانی که بطور کامل در دانشکده فنی دانشگاه تهران طراحی و ساخته شده است، در مسیر تور داخل کشور از تهران به اصفهان مقارن ساعت 7 بعدازظهر روز یکشنبه مورخ 24/2/85 به دانشگاه کاشان وارد می شود.

با هماهنگی های بعمل آمده با دانشکده مهندسی و روابط عمومی دانشگاه این خودرو بلافاصله پس از ورود در محل آب نمای دانشگاه در معرض نمایش اساتید و دانشجویان علاقمند قرار می گیرد و سپس در محل کلاس 14 دانشکده علوم پایه گروه طراح و سازنده جزئیات فنی مربوط به طراحی،  ساخت و قابلیتهای این خودرو را تشریح خواهند نمود.

       لازم بذکر است بزودی خودرو مذکور در مسابقه ای در کشور آمریکا شرکت خواهد نمود. در تور جاری، این خودرو در کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک که از روز سه شنبه 26/2/85 لغایت چهارشنبه 28/2/85 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود نیز شرکت می نماید. بهمین دلیل صبح روز دوشنبه 25/2/85 خودرو خورشیدی غزال این دانشگاه را به مقصد دانشگاه صنعتی اصفهان ترک خواهد نمود.   


نظر شما :